Infineon IGBT FS75R12KE3BPSA1 Ic 105 A Uce 1200 V Pełny mostek AG-ECONO2B-311 350 W Obudowa
RS Components
Infineon IGBT FS75R12KE3BPSA1 Ic 105 A Uce 1200 V Pełny mostek AG-ECONO2B-311 350 W Obudowa RSS 395.26 395.26 321.35 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
FS75R12KE3BPSA1
Kod:
Producent:
Infineon
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-51% (17.04.2026)
Poprzednia cena:
803.79
Ilość [ x szt]: 2+ 5+
Infineon EconoPACK 2 1200 V, 75 A sześciopakowy moduł IGBT z IGBT3 i NTC. Optymalizacja czasu i kosztów cyklu rozwojowego klienta.