Infineon IGBT FP50R12KT4B11BPSA1 Ic 50 A Uce 1200 V 3-fazowe AG-ECONO2B-411 280 W Obudowa
RS Components
Infineon IGBT FP50R12KT4B11BPSA1 Ic 50 A Uce 1200 V 3-fazowe AG-ECONO2B-411 280 W Obudowa RSS 411.69 411.69 334.71 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
FP50R12KT4B11BPSA1
Kod:
Producent:
Infineon
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-34% (17.04.2026)
Poprzednia cena:
627.12
Ilość [ x szt]: 2+ 5+
Trójfazowy moduł PIM IGBT Infineon EconoPIM 2 1200 V, 50 A z szybkim TRENCHSTOP IGBT4, 4 diodami sterowanymi przez emiter, technologią styków NTC i PressFIT.