AC01000001009JA100
TME
RSS 1.08 1.08 x 1000
MPN:
AC01000001009JA100
Minimalne zamówienie:
1 000 szt.
Producent:
VISHAY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.79% (23.04.2026)
Poprzednia cena:
1.09
Ilość [ x szt]: 2000+ 3000+ 4000+ 5000+ 6000+ 10000+ 12000+ 20000+ 24000+
Rezystor: drutowy; THT; 10Ω; 1W; ±5%; Ø4,3x11mm; osiowe; L: 11mm