Infineon IGBT IKW75N65ET7XKSA1 Ic 80 A Uce 650 V PG-TO-247 333 W 3-pinowy
RS Components
Infineon IGBT IKW75N65ET7XKSA1 Ic 80 A Uce 650 V PG-TO-247 333 W 3-pinowy RSS 27.18 27.18 22.10 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
IKW75N65ET7XKSA1
Zmiana ceny:
+1% (20.04.2026)
Poprzednia cena:
26.91
Ilość [ x szt]: 10+ 25+ 50+ 100+
Infineon twardy przełącznik 650 V, 75 A TRENCHSTOP IGBT7 dyskretny w opakowaniu TO-247 z miękką diodą EC7 wewnątrz.