Omron G6K-2F-Y-DC12 Przekaźnik SMD 12 V/DC 1 A 2 zestyki przełączne 1 szt. torba
Conrad Electronic
Omron G6K-2F-Y-DC12 Przekaźnik SMD 12 V/DC 1 A 2 zestyki przełączne 1 szt. torba RSS 26.09 26.09 21.21 + VAT
MPN:
G6K-2F-Y-DC12
Kod:
Producent:
OMRON
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-5% (28.04.2025)
Poprzednia cena:
27.59
Power/Signal Relay, 2 Form C, DPDT, Momentary, 0.009A (Coil), 18VDC (Coil), 100mW (Coil), 1A (Contact), 30VDC (Contact), DC Input, Random, AC/DC Output, Surface Mount-Straight