Omron G5NB-1A-E-DC24 Przekaźnik mocy 24 V/DC 3 A 1 zestyk przełączny 1 szt. torba
Conrad Electronic
Omron G5NB-1A-E-DC24 Przekaźnik mocy 24 V/DC 3 A 1 zestyk przełączny 1 szt. torba RSS 15.59 15.59 12.67 + VAT
MPN:
G5NB-1A-E-DC24
Kod:
Producent:
OMRON
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-5% (28.04.2025)
Poprzednia cena:
16.49
Power/Signal Relay, 1 Form A, SPST, Momentary, 0.008A (Coil), 24VDC (Coil), 200mW (Coil), 3A (Contact), 30VDC (Contact), DC Input, Random, AC/DC Output, Through Hole-Straight Mount