Omron G2RL-2-DC24 Przekaźnik mocy, monostabilny, 1 cewka, 440 V/AC, 300 V/DC, 8 A, 1 szt.
Conrad Electronic
RSS
23.69
19.26 + VAT
- MPN:
- G2RL-2-DC24
- OMRON
- GTIN-13:
- Zmiana ceny:
- +39% (03.04.2025)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla g2rl
Power/Signal Relay, 2 Form C, DPDT, Momentary, 16.7 mA (Coil), 24VDC (Coil), 400mW (Coil), 8A (Contact), 300VDC (Contact), DC Input, Random, AC/DC Output, Through Hole-Straight Mount