Omron G5Q-1A-EU-DC12 Przekaźnik mocy 12 V/DC 5 A 1 NO 1 szt. torba
Conrad Electronic
Omron G5Q-1A-EU-DC12 Przekaźnik mocy 12 V/DC 5 A 1 NO 1 szt. torba RSS 30.79 30.79 25.03 + VAT
MPN:
G5Q-1A-EU-DC12
Kod:
Producent:
OMRON
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-6% (29.04.2025)
Poprzednia cena:
32.59
Power/Signal Relay, 1 Form A, SPST, Momentary, 0.017A (Coil), 22.8VDC (Coil), 200mW (Coil), 5A (Contact), 30VDC (Contact), DC Input, Random, AC/DC Output, Through Hole-Straight Mount