Joy-it BUTTON22C-L-RD BUTTON22C-L-RD Przełącznik przyciskowy 250 V/AC 15 A 1 x wł/(wył) zatrzask czerwony (Ø x W) 22.20
Conrad Electronic
Nasz stalowy przycisk z blokadą zachwyca wysokiej jakości materiałami, klasami ochrony i ergonomią. Wykonany jest ze stali nierdzewnej i spełnia stopnie ochrony IP67 (pył i woda), IK10 (uderzenie) i PA66 (płomień). Ze względu na klasy ochrony, duży zakres temperatur i trwałość nasz przycisk stalowy nadaje się do wielu zastosowań. Stalowy przycisk posiada jasny pierścień LED (czerwony). Wklęsła konstrukcja powierzchni oznacza brak ostrych krawędzi. Kable połączeniowe i gniazda mają różne kolory i kształty, dzięki czemu nie można mieszać wariantów przełączników (22A / 22B / 22C).