Spelsberg GEOS NS35/15-327 72003901 (D x S x W) 327 x 35 x 15 mm 1 szt.
Conrad Electronic
Spelsberg GEOS NS35/15-327 72003901 (D x S x W) 327 x 35 x 15 mm 1 szt. RSS 56.49 56.49 45.93 + VAT
MPN:
Kod:
Producent:
Spelsberg
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.88% (02.03.2026)
Poprzednia cena:
56.99
Szyna znormalizowana zgodnie z DIN EN 60715, szerokość 35 mm, na wysokości 7,5 i 15 mm, ze śrubami mocującymi, do montażu podłogowego, GEOS-L/-S 4050 (pozycja środkowa), montaż za pomocą uchwytu montażowego nie jest możliwy, długość 327 mm, wysokość 15 mm