Phoenix Contact 2903676 Przekaźnik REL-IR4/LDP- 12DC/4X21, 250 V DC/AC, 6 A, 10 szt.
Conrad Electronic
Phoenix Contact 2903676 Przekaźnik REL-IR4/LDP- 12DC/4X21, 250 V DC/AC, 6 A, 10 szt. RSS 399.00 399.00 324.39 + VAT
MPN:
Kod:
Producent:
PHOENIX CONTACT
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-7% (10.08.2025)
Poprzednia cena:
429.00
Wtykowe przekaźniki przemysłowe ze stykami mocy i dodatkowym twardym złoceniem, 4 styki przełączne, z przyciskiem testu, LED stanu, diodą gaszącą, mechanicznym wskaźnikiem położenia styków, polaryzacjaA1+, A2-, napięcie cewki: 12 V DC