Phoenix Contact 2903662 Przekaźnik REL-IR2/LDP- 60DC/2X21, 250 V DC/AC, 12 A, 10 szt.
Conrad Electronic
Phoenix Contact 2903662 Przekaźnik REL-IR2/LDP- 60DC/2X21, 250 V DC/AC, 12 A, 10 szt. RSS 409.00 409.00 332.52 + VAT
MPN:
Kod:
Producent:
PHOENIX CONTACT
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-2.39% (10.08.2025)
Poprzednia cena:
419.00
Wtykowe przekaźniki przemysłowe ze stykami mocy, 2 styki przełączne, z przyciskiem testu, LED stanu, diodą gaszącą, mechanicznym wskaźnikiem położenia styków, polaryzacjaA1+, A2-, napięcie wejściowe 60 V DC