Zasilacz laboratoryjny KORAD KA3005DS 30V 5A pamięć 5 profili zasilania
Hotair
Zasilacz laboratoryjny KORAD KA3005DS 30V 5A pamięć 5 profili zasilania RSS 365.00 365.00 296.75 + VAT
Kod:
3479
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+16% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
Stabilizowany zasilacz serwisowy z płynną regulacją napięcia w zakresie od 0 do 30V oraz prądu w zakresie od 0 do 5 A. Posiada 5 programowalnych pamięci ustawień, posiada zabezpieczenie przeciwprzepięciowe i przeciw przeciążeniowe, może pracować jaki żródło prądowe tego nie mają inne zasilacze. Zasilacz wyróżnia się wyświetlaczem LED który pokazuje napięcie, natężenie oraz moc, dokładność wskazań natężenia do 3 miejsc po przecinku. KONSTRUKCJA ZASILACZA OPARTA NA TRANSFORMATORZE UWAGA TYLKO ZASILACZE KORAD POSIADAJĄ PRAWDZIWE I PEŁNE ZABEZPIECZENIE PRZECIWZWARCIOWE ! DZIAŁAJĄCE NA FUNKCJI OCP Zasilacz używany jest w:
* Instytutach przemysłowych
* Instytutach badawczych
* Jako wyposażenie laboratoryjne
* Przemyśle elektronicznym
* Serwisach elektronicznych
* Edukacji i szkolnictwie
* Warsztatach hobbystów
* Wszędzie tam gdzie wymagane jest precyzyjne zasilanie
Główne cechy:
* Wyświetlacz cyfrowy: napięcie, prąd, mocy
* Realny odczyt napięcia i prądu.
* Pomiar na poziomie 10 mV / 1 mA
* Wyposażony w wentylator o niski poziom szumów
* Praca w trybie CV (stabilizacja napięcia wyjściowego)
* Praca w trybie CC (stabilizacja prądu wyjściowego)
* Zasilacz posiada zabezpieczenie przeciwzwarciowe polegające na obniżeniu napięcia wyjściowego do bliskiego 0 V praca w tym trybie sygnalizowana jest świeceniem diody CV.
Specyfikacja
* Zakres napięcia : 0-30 V
* Zakres natężenia : 0-5 A
Wyświetlacz
* Napięcia: 4cyfry
* Natężenie: 4cyfry
Rozdzielczość
* Napięcia: 10mV
* Natężenie: 1mA
Rozdzielczość odczytu C>0.5A i C≤0.5A
* 1mA i 0.1mA
Dokładność nastawienia parametrów
* Napięcia : 10 mV
* Natężenia : 1 mA
Regulacja parametrów
* Napięcie :≤0.01% +2mV
* Natężenia :≤0.1% +5mA
Dokładność ustawień
* Napięcia: ≤0.5% +20mV
* Natężenia ≤0.5% +5mA
Tętnienia napięcia wyjściowego
* Napięcie: ≤2mVrms
* Natężenie: ≤3 mArms
Czas reakcji
* Narastania napięcia: ≤100mS (Obciążenie znamionowe 10%)
* Spadku napięcia: ≤100mS (Obciążenie znamionowe 10%)
Wymiar zasilacza
* 275 x 126 x 155 mm (dł. x szer. x wys.)