ACS-5S-160R-J
TME
ACS-5S-160R-J RSS 5.61 5.61 4.56 + VAT
MPN:
ACS5S 160R J TR
Kod:
ACS-5S-160R-J
Producent:
ARCOL/OHMITE
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.72% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
5.57
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 100+ 250+ 500+ 1000+
Rezystor: drutowy; THT; 160Ω; 5W; ±5%; ACS5S; 157V; Ø0,8x35mm