Turck 6900155 Włączniki BTS-DS20-TP1 1 szt.
Conrad Electronic
Turck 6900155 Włączniki BTS-DS20-TP1 1 szt. RSS 85.49 85.49 69.50 + VAT
MPN:
Kod:
Producent:
Turck
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-22% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
109.00
Akcesoria, zestaw uruchamiający (krążek), amortyzowana pozycja końcowa, do napędów obracających się w prawo i w lewo, wyświetlacze optyczne regulowane o 90°, układ otworów na powierzchni kołnierza 30 x 80 mm (30 x 130 mm), wałek przyłączeniowy (czop wału) wysokość: 20 mm / Ø: maks. 30 mm