SCT040W120G3-4AG Automotive-grade silicon carbide Power MOSFET 1200 V, 40 mOhm typ., 40 A in an HiP247-4 package
STMicroelectronics
RSS
Sample
Przejdź do sklepu »
- Darmowa próbka
- MPN:
- SCT040W120G3-4AG
- Zmiana ceny:
- +1.1% (23.02.2026)