Szafa wisząca RACK 19 cali 15U/600mm drzwi przeszklone otwierane boki RAL 9005 BOCK-019-150-600-C
TIM SA
MPN:
BOCK-019-150-600-C
Kod:
Producent:
SABAJ-SYSTEM
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Szafa wisząca RACK 19 cali 15U/600mm drzwi przeszklone otwierane boki RAL 9005 BOCK-019-150-600-C Szafa RACK wisząca 19" o wysokości 15U i głębokości 600 mm, zaprojektowana do montażu urządzeń teleinformatycznych i sieciowych. Konstrukcja stalowa z frontowymi drzwiami przeszklonymi i uchylnymi ścianami bocznymi umożliwia łatwy dostęp do instalacji. Cechy techniczne
Wymiary zewnętrzne: wysokość 730 mm (15U), szerokość 602 mm, głębokość 600 mm. Standard montażowy: rozstaw 19 cali, prowadnice montażowe przystosowane do urządzeń RACK. Konstrukcja: stal, wykończenie malowaniem proszkowym; kolor zgodny z numerem RAL 9005 (czarny). Drzwi: przednie przeszklone zapewniające możliwość monitoringu urządzeń; drzwi tylne obecne; ściany boczne uchylne (otwierane) dla wygodnego dostępu serwisowego. Stopień ochrony: IP20, przeznaczona do użytkowania w środowiskach suchych i kontrolowanych. Model: ze ścianami uchylnymi, pojedyncza bryła wisząca przeznaczona do montażu naściennego. Powierzchnia: odporna na korozję dzięki powłoce proszkowej; łatwa do utrzymania w czystości.