Blok LED żółty 5V DC piny lutownicze montaż na płytkach PCB SIRIUS ACT 3SU1401-3BA30-5AA0
TIM SA
Blok LED żółty 5V DC piny lutownicze montaż na płytkach PCB SIRIUS ACT 3SU1401-3BA30-5AA0 RSS 19.43 19.43 15.80 + VAT
MPN:
3SU1401-3BA30-5AA0
SIEMENS
ISBN:
Zmiana ceny:
-65% (06.03.2026)
Poprzednia cena:
56.14
Nowoczesne wzornictwo Urządzenia wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i metalu, przyciągają wyróżniającym się wyglądem, wykończeniem powierzchni i znakomitym podświetleniem. Dostępne są trzy wersje wzornicze: - tworzywo, kolor czarny, do otworu 22mm - metal błyszczący, do otworu 22mm - metal satynowy, płaskie wykonanie do otworu 30mm Sposób montażu, bloki styków i LED są wspólne dla wszystkich trzech serii.
Co obejmuje oferta SIRIUS ACT?
Szeroka paleta akcesoriów W grupie akcesoriów można odnaleźć m.in. różnego rodzaju osłony, blokady LOTO, bloki testowe do diód LED, bloki przelotowe pozwalające na mostkowanie przewodów. Z pomocą stosownego adaptera urządzenia do otworów 22 mm zamontujesz w otworze o średnicy 30 mm lub na szynie DIN35. Paleta akcesoriów jest naprawdę szeroka - dzięki nim dostosujesz aplikację do własnych potrzeb.