Stycznik instalacyjny 400 V AC 25A 24 V DC 2617083 RXC25-40-D024
TIM SA
Stycznik instalacyjny 400 V AC 25A 24 V DC 2617083 RXC25-40-D024 RSS 110.38 110.38 89.74 + VAT
Zmiana ceny:
+2.49% (10.05.2026)
Poprzednia cena:
107.70
Styczniki instalacyjne - RXC25 400V 25A 24V DC - 4NO
● Czterobiegunowe styczniki instalacyjne
● Ochrona przed dotykiem bezpośrednim IP 20
● Napięcia wejścia AC i DC
● Obudowa - moduł instalacyjny, szerokość 36 mm
● Bezpośredni montaż na szynie 35 mm wg PN-EN 60715