Stycznik instalacyjny 400 V AC 25A 230 V AC 2617020 RXC25-31-A230
TIM SA
Stycznik instalacyjny 400 V AC 25A 230 V AC 2617020 RXC25-31-A230 RSS 110.79 110.79 90.07 + VAT
Zmiana ceny:
+2.51% (10.05.2026)
Poprzednia cena:
108.08
Styczniki instalacyjne - RXC25 400V 25A 230V AC - 3NO + 1NC
● Czterobiegunowe styczniki instalacyjne
● Ochrona przed dotykiem bezpośrednim IP 20
● Napięcia wejścia AC i DC
● Obudowa - moduł instalacyjny, szerokość 36 mm
● Bezpośredni montaż na szynie 35 mm wg PN-EN 60715