Stycznik instalacyjny 250 V AC 25 A 24 V AC 2617013 RXC25-02-A024
TIM SA
Stycznik instalacyjny 250 V AC 25 A 24 V AC 2617013 RXC25-02-A024 RSS 61.49 61.49 49.99 + VAT
MPN:
Kod:
Producent:
RELPOL Żary
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.5% (10.05.2026)
Poprzednia cena:
59.99
Styczniki instalacyjne - RXC25 25A 24V AC - 2NC
● Dwubiegunowe styczniki instalacyjne
● Ochrona przed dotykiem bezpośrednim IP 20
● Napięcia wejścia AC i DC
● Obudowa - moduł instalacyjny, szerokość 18 mm
● Bezpośredni montaż na szynie 35 mm wg PN-EN 60715