Stycznik instalacyjny 400 V AC 40 A 230 V AC 2617024 RXC40-04-A230
TIM SA
Stycznik instalacyjny 400 V AC 40 A 230 V AC 2617024 RXC40-04-A230 RSS 158.23 158.23 128.64 + VAT
MPN:
Kod:
Producent:
RELPOL Żary
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.5% (10.05.2026)
Poprzednia cena:
154.37
Styczniki instalacyjne - RXC40 400V 40A 230V AC - 4NC
● Czterobiegunowe styczniki instalacyjne
● Ochrona przed dotykiem bezpośrednim IP 20
● Napięcia wejścia AC i DC
● Obudowa - moduł instalacyjny, szerokość 54 mm
● Bezpośredni montaż na szynie 35 mm wg PN-EN 60715