Przekaźnik interfejsowy 6,2mm 1P 24V AC/DC, zacisk sprężynowy PIR6WB-1PS-24VAC/DC-R 857489
TIM SA
Przekaźnik interfejsowy 6,2mm 1P 24V AC/DC, zacisk sprężynowy PIR6WB-1PS-24VAC/DC-R 857489 RSS 69.89 69.89 56.82 + VAT
MPN:
857489
Kod:
Producent:
RELPOL Żary
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.51% (10.05.2026)
Poprzednia cena:
Przekaźnik interfejsowy 6,2mm 1P 24V AC/DC, zacisk sprężynowy PIR6WB-1PS-24VAC/DC-R 857489 Modułowy przekaźnik interfejsowy przeznaczony do montażu na szynie DIN 35 mm, stosowany do separacji i przesyłania sygnałów sterujących w układach automatyki przemysłowej i instalacjach budynkowych; typ z zaciskiem sprężynowym, sterowanie 24 V AC/DC. Cechy techniczne