Zasilacz impulsowy modułowy 90-264 V AC 12 V DC 1,25 A moc 15 W 2617004 RZI15-12-MN
TIM SA
Zasilacz impulsowy modułowy 90-264 V AC 12 V DC 1,25 A moc 15 W 2617004 RZI15-12-MN RSS 58.45 58.45 47.52 + VAT
MPN:
Kod:
Producent:
RELPOL Żary
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.51% (10.05.2026)
Poprzednia cena:
57.02
Zasilacz impulsowy modułowy 90-264 V AC 12 V DC 1,25 A moc 15 W RZI15-12-MN
● Bezpośredni montaż na szynie 35 mm wg PN-EN 60715