Zasilacz impulsowy modułowy 90-264 V AC 24 V DC 1,25A moc 30W 2617007 RZI30-24-MN
TIM SA
Zasilacz impulsowy modułowy 90-264 V AC 24 V DC 1,25A moc 30W 2617007 RZI30-24-MN RSS 74.48 74.48 60.55 + VAT
MPN:
Kod:
Producent:
RELPOL Żary
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.49% (10.05.2026)
Poprzednia cena:
72.67
Zasilacz impulsowy modułowy 90-264 V AC 24 V DC 1,25A moc 30W RZI30-24-MN
● Bezpośredni montaż na szynie 35 mm wg PN-EN 60715