Stycznik mocy 18,5kW 40A cewka 230V 1xNO 1xNC SL-4011-230
TIM SA
RSS
96.84
78.73 + VAT
- MPN:
- SL-4011-230
- Kod:
- Producent:
- Adelid
- ISBN:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +2.49% (04.08.2025)