RC1206JR-075K6
TME
RC1206JR-075K6 RSS 0.40 0.40 0.33 + VAT
MPN:
RC1206JR-075K6L
Kod:
RC1206JR-075K6
Producent:
YAGEO
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-4.76% (05.03.2026)
Poprzednia cena:
0.42
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 100+ 1000+ 2500+ 5000+ 15000+ 25000+
Rezystor: thick film; SMD; 1206; 5,6kΩ; 0,25W; ±5%; 200V; -55÷155°C