Zasilacz uniwersalny 230V 27W/2.25A 3-12V 6 wtyków DC i USB IPW-NTS2250G2
TIM SA
Zasilacz uniwersalny 230V 27W/2.25A 3-12V 6 wtyków DC i USB IPW-NTS2250G2 RSS 81.55 81.55 66.30 + VAT
MPN:
IPW-NTS2250G2
Kod:
Producent:
Techly
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.02% (31.03.2026)
Poprzednia cena:
79.16
Zasilacz Techly IPW-NTS2250G2, P/N: 365337 – Uniwersalny Zasilacz Stabilizowany z Regulacją Napięcia Wyjściowego 3V do 12V, 2250mA, 27W, 6 Wtyków DC, Ładowarka USB 5V 1A
Parametry techniczne:
Typ zasilacza: uniwersalny, regulowany, stabilizowany Zakres napięcia wejściowego: 110 - 240V AC, 50/60Hz Natężenie prądu wejściowego: 0.8A Napięcie wyjściowe DC (regulowane):
3V 4.5V 5V 6V 7.5V 9V 12V
Maksymalne natężenie prądu: 2250 mA (2.25 A) Moc maksymalna: 27W Pobór mocy bez obciążenia: Wymienne wtyki DC (6 rodzajów):
5.5 x 2.1 mm 5.5 x 2.5 mm 5.5 x 1.7 mm 3.5 x 1.35 mm 4.0 x 1.7 mm 5.0 x 2.1 mm
Diodowa sygnalizacja obecności napięcia Parametry portu USB (ładowarka USB):
Typ portu: USB-A Napięcie wyjściowe: 5V DC Natężenie prądu: 1A
Zabezpieczenia:
Przeciw przepięciowe Przeciw przetężeniowe Przed zwarciem Przed przegrzaniem
Długość kabla zasilającego: 1.2m Wymiary zasilacza: 85 x 51 x 36 mm Waga: 155g Kolor: czarny Normy: CE, FCC, RoHS
Opis produktu:
Uniwersalny, stabilizowany zasilacz z regulacją napięcia wyjściowego w zakresie od 3V do 12V Wygodna regulacja napięcia wyjściowego obrotowym przełącznikiem na zasilaczu W zestawie 6 wymienny wtyków DC umożliwiające podłączenia zasilacza do różnych urządzeń Wyposażony w dodatkowy port USB 5V do ładowania urządzeń mobilnych Umożliwia szybkie naładowanie np. telefonu prądem o natężeniu do 1A Zasilacz do zastosowania z większością urządzeń elektroniki domowej jak router, radio, głośniki BT oraz inne Automatyczny przełącznik napięcia wejściowego od 110 do 240V zapewnia użycie zasilacza niemal na całym świecie Wbudowana ochrona przed przepięciem, przetężeniem, zwarciem oraz przegrzaniem W zestawie kluczyk umożliwiający wygodną i szybką zmianę napięcia wyjściowego Wyposażony w diodę sygnalizującą obecność napięcia
Zawartość opakowania:
Zasilacz Uniwersalny Regulowany 3-12V 27W USB 5V Sześć wymiennych wtyków DC Kluczyk do zmiany napięcia Instrukcja