Konwerter KVM HDMI/USB 1080p60Hz do 60m po kablu sieciowym Kat6 PoC IDATA HDMI-KVM60
TIM SA
Konwerter KVM HDMI/USB 1080p60Hz do 60m po kablu sieciowym Kat6 PoC IDATA HDMI-KVM60 RSS 744.72 744.72 605.46 + VAT
MPN:
IDATA HDMI-KVM60
Kod:
Producent:
Techly
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3% (31.03.2026)
Poprzednia cena:
723.02
KVM HDMI Techly IDATA HDMI-KVM60, PN: 104790 – KVM Extender HDMI + USB po Skrętce Kat.6 do 60m 1080p*60Hz z Portem HDMI Loop-Out, Zasilanie PoC Przedłużacz konsoli zdalnej KVM Techly KVM Extender HDMI/USB Techly IDATA HDMI-KVM60 to dwumodułowe urządzenie (w zestawie znajduje się moduł nadajnika i moduł odbiornika ) umożliwiające zdalne sterowanie oraz kontrolę komputera PC lub serwera HDMI/USB z odległości do 60m przy rozdzielczości 1080p*60Hz . Moduły nadajnika (TX) oraz odbiornika (RX) łączone są ze sobą przy użyciu kabla sieciowego typu skrętka dzięki czemu jest to urządzenie idealne niemal do każdego biura posiadającego infrastrukturę sieciową. KVM Extender HDMI/USB Techly gwarantuje więc wygodną obsługę serwera lub komputera PC z niemal dowolnego miejsca w biurze. KVM Extender Techly z obsługą standardów HDMI i USB Urządzenie KVM Extender Techly IDATA HDMI-KVM60 współpracuje z komputerami oraz serwerami z portami HDMI i USB oraz monitorami i wyświetlaczami HDMI. Obsługa standardu USB umożliwia szybkie oraz bezproblemowe podłączenie do modułu odbiornika standardowej myszki i klawiatury USB natomiast obsługa HDMI umożliwia przesłanie cyfrowego sygnału HDMI o rozdzielczości 1920x1080 przy 60Hz. Techly Nadajnik KVM z portem HDMI Loop-Out Dla zapewnienia maksymalnej wygody oraz wszechstronności moduł nadajnika TX urządzenia KVM Extender HDMI/USB Techly IDATA HDMI-KVM60 wyposażony został w dodatkowy port wyjściowy HDMI (Loop-Out) . Port umożliwia podłączenie do nadajnika dodatkowego, lokalnego wyświetlacza HDMI. Kolejną zaletą gwarantującą wygodne podłączenie jest obsługa zasilania Power over Cable (PoC) . Moduł odbiornika nie wymaga oddzielnego zasilacza, jest zasilany po skrętce bezpośrednio z modułu nadajnika. Cechy produktu:
Kompletny zestaw Extendera KVM HDMI i USB z nadajnikiem oraz odbiornikiem Umożliwia kontrolę i sterowanie komputerem PC z odległości do 60m* Obsługuje transmisję sygnału HDMI na odległość do 60m przy minimalnych opóźnieniach oraz stratach Obsługuje wysokie rozdzielczości do 1920x1080 (1080p) przy 60Hz maksymalnie Połączenie Nadajnika z Odbiornikiem za pomocą pojedynczego kabla sieciowego Kat.6 Umożliwia podłączenie dodatkowego, lokalnego wyświetlacza HDMI do portu HDMI Loop-Out modułu nadajnika TX Zasilanie modułu odbiornika po skrętce z modułu nadajnika, Power over Cable (PoC) Obsługuje standardowe myszy i klawiatury USB Wytrzymała aluminiowa obudowa ogranicza zakłócenia elektromagnetyczne oraz odprowadza nadmiar ciepła W pełni zgodny z HDMI 1.3 oraz HDCP 1.4 Gwarancja 3 lata
Parametry techniczne:
Typ urządzenia: extender KVM Standard: HDMI, USB Zasięg transmisji:
Kabel Kat6/6A/7: do 60m Kabel Kat5e: do 50m
Maksymalna rozdzielczość: 1920x1080@60Hz (1080p@60Hz) Standard myszy i klawiatury: USB Sygnał HDMI: zgodny z HDMI 1.3 oraz HDCP 1.4 Złącza nadajnika TX:
1x HDMI Input 1x HDMI Loop-Out 1x RJ45 1x USB Typ-A (PC) 1x Gniazdo zasilania 5V 1x Przycisk RESET
Złącza odbiornika RX:
1x HDMI Output 1x RJ45 2x USB Typ-A (mysz, klawiatura) 1x Gniazdo zasilania 5V (opcjonalnie) 1x Przycisk RESET
Maksymalna przepustowość video: 10.2Gbps Wejściowy i wyjściowy sygnał TMDS: 0.5 ~ 1.5V p-p Wejściowy i wyjściowy sygnał DDC: 5V p-p (TTL) Zasilanie:
Nadajnik: 5V DC, 2A Odbiornik: po skrętce z nadajnika PoC
Pobór mocy: TX Temperatura pracy: 0° - 60°C Temperatura magazynowania: -10° - 70°C Wilgotność (nieskondensowana): 0 - 90% Wymiary: 95 x 78 x 18.6 mm Materiał obudowy: stop aluminium Waga: TX 210g, RX 210g Kolor: czarny
Zawartość opakowania:
KVM Extender HDMI/USB 1080p60Hz Zasilacz 5V DC Kabel USB Typ-A Instrukcja użytkownika