Uniwersalny, programowany sterownik PLC z wyświetlaczem LCD, 8DI, 8DO, 4AI, 2AO, 24 VDC - PR200.24.2.0 55909
TIM SA
Ministerownik PLC Akytec PR200.24.2.0
Seria PR200 - to uniwersalny i łatwy w obsłudze, kompaktowy ministerownik PLC,
zaprojektowany w plastikowej obudowie do montażu na szynie TS jako alternatywa dla sterowników PLC.
Ministerownik jest dostępny w kilkunastu wersjach, do zasilania napięciem stałym i przemiennym,
wyposażony w wejścia / wyjścia cyfrowe, analogowe i porty Rs485.
==================================================================
⭐Marka Akytec gmbh - nr 1 w produkcji miniPLC
roczna sprzedaż około 1 00 000 szt. różnych urządzeń elektronicznych eksport do ponad 100 krajów świata zasilanie 230 VAC, 24 VDC małe wymiary duże możliwości proste programowanie atrakcyjna cena 2 lata gwarancji darmowe oprogramowanie narzędziowe wsparcie w Polsce
⭐Najważniejsze cechy produktu
✔ Konfiguracja
Wejście binarne – x 8, 24 VDC Wyjścia binarne – x 8, przekaźniki Wejścia analogowe – x 4 (0~10 V/4~20 mA/0~4 kOhm) Wyjścia analogowe – x 2 (4~20 mA) Panel operatorski LCD – tekstowy, 2 linie po 16 znaków Zasilanie – 24 VDC Możliwość rozbudowy – o max dwa moduły PRM