Stycznik mocy 3P 12A AC3 cewka 460VAC 60Hz 1Z 0R BF1210A46060
TIM SA
Stycznik mocy 3P 12A AC3 cewka 460VAC 60Hz 1Z 0R BF1210A46060 RSS 137.27 137.27 111.60 + VAT
MPN:
BF1210A46060
Kod:
Producent:
LOVATO ELECTRIC
ISBN:
Zmiana ceny:
+5% (20.03.2026)
Poprzednia cena:
130.40
LOVATO Electric to światowy lider w produkcji styczników w zakresie od 6 do 630A w kategorii obciążenia AC3 (przy 400V) oraz od 20 do 1600A w kategorii obciążenia AC1 (przy 400V). Niekwestionowaną pozycję lidera opiera na szerokim wyborze wykonań, typów i rodzajów styczników (np. tory główne w wersji 4NC czy typy do załączania kondensatorów). Produkty LOVATO Electric znajdują zastosowanie w wielu aplikacjach przemysłu, między innymi w kolejnictwie, aplikacjach wytwarzania energii czy przemyśle chemicznym i spożywczym.