P210SM-4550-40
TME
P210SM-4550-40 RSS 46.63 46.63 37.91 + VAT
MPN:
P210SM-4550-40
Producent:
igus
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 10+ 25+
Łożysko: tuleja ślizgowa; Øzewn: 50mm; Øwewn: 45mm; L: 40mm; żółty