Zasilacz PoE 24V, 1A, 24W, Gigabit, dedykowany dla AF-5X Ubiquiti POE-24-AF5X
TIM SA
Zasilacz PoE 24V, 1A, 24W, Gigabit, dedykowany dla AF-5X Ubiquiti POE-24-AF5X RSS 58.55 58.55 47.60 + VAT
MPN:
POE-24-AF5X-EU
Zmiana ceny:
+1.83% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
57.50
UBIQUITI POE-24-AF5X-EU GIGABIT POE ADAPTER FOR AF5X POWER ADAPTER
Ochrona urządzeń Wyładowanie elektrostatyczne (ESD) jest główną przyczyną awarii urządzeń zewnętrznych. Korzystając z uziemionego adaptera PoE od Ubiquiti, TOUGHCable oraz złącz TOUGHCable Connectors, możesz efektywnie zabezpieczyć swoje urządzenia przed tego rodzaju uszkodzeniami. Adapter PoE marki Ubiquiti dostarcza napięcie wyjściowe wynoszące 24 V oraz prąd wyjściowy o wartości 1 A . Jest to zasilacz zdolny obsługiwać sieć Gigabit.