Zasilacz PoE 24V, 1A, 24W Ubiquiti POE-24-24W
TIM SA
Zasilacz PoE 24V, 1A, 24W Ubiquiti POE-24-24W RSS 56.14 56.14 45.64 + VAT
MPN:
POE-24-24W(EU)
Kod:
Producent:
Ubiquiti Networks
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.81% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
55.14
UBIQUITI POE-24-24W POWER ADAPTER 24V 24W 1A