Radiolinia AirFiber, 11GHz, 1x RJ45 1000Mb/s, 35dBi Ubiquiti AF11-COMPLETE-HB
TIM SA
Radiolinia AirFiber, 11GHz, 1x RJ45 1000Mb/s, 35dBi Ubiquiti AF11-COMPLETE-HB RSS 7638.69 7638.69 6210.32 + VAT
MPN:
AF11-COMPLETE-HB-EU
Kod:
Producent:
Ubiquiti Networks
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.83% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
UBIQUITI AF11-COMPLETE-HB AIRFIBER 11GHZ HIGH BAND FULL DUPLEX POINT-TO-POINT KIT, UP TO 1.2 GBPS
Ubiquiti airFiber 11 Ubiquiti airFiber 11 jest innowacyjnym systemem radiowym, który został specjalnie zaprojektowany dla licencjonowanych częstotliwości 11 GHz . Dzięki temu rozwiązaniu można uniknąć zatłoczenia pasma 5 GHz. Modułowy system AirFiber 11 zapewnia użytkownikom wysoką wydajność bezprzewodową w standardzie Gigabit+, niskie opóźnienia oraz dużą zdolność do pokonywania dużej odległości sygnału. Dlatego jest idealnym rozwiązaniem do zastosowań w sieciach typu backhaul, w dziedzinie bezpieczeństwa publicznego oraz w branży budowlanej.