Wyłącznik nadprądowy 1P C 32A 6kA KMBN6-C32-1 32572
TIM SA
Wyłącznik nadprądowy 1P C 32A 6kA KMBN6-C32-1 32572 RSS 17.16 17.16 13.95 + VAT
MPN:
32572
Kod:
Producent:
KANLUX
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.5% (02.04.2026)
Poprzednia cena:
Wyłącznik z zabezpieczeniem nadmiarowo-prądowym: służy od ochrony przewodów przed przeciążeniami i zwarciami w instalacjach i urządzeniach, zgodność z normami PN-EN 60898-1; napięcie znamionowe 230V AC; prąd znamionowy 32A; częstotliwość znamionowa 50Hz; temperatura pracy: 5°C do 40°C; zakres stosowanych przewodów: 1-25 mm2; charakterystyka wyzwalania C; klasa ograniczania energii: 3; liczba modułów: 1; prąd znamionowy zwarciowy 6000A; stopień ochrony IP20; liczba biegunów: 1+N.