Cokół do szaf stojących 19, szer. 600 x głęb. 800 mm x wys. 100mm, kolor czarny SA-CS-SS-600-800-C
TIM SA
Cokół do szaf stojących 19, szer. 600 x głęb. 800 mm x wys. 100mm, kolor czarny SA-CS-SS-600-800-C RSS 479.01 479.01 389.44 + VAT
MPN:
SA-CS-SS-600-800-C
Kod:
Producent:
A-LAN
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Cokół do szaf stojących Q-LANTEC 19" wykonany z blachy stalowej, spawany, kolor czarny, o wymiarach: Głębokość: 800mm Szerokość: 600mm Wysokość: 100mm Marka » Q-LANTEC Q-LANTEC to grupa produktów dedykowana dla klientów dla których 10 lat gwarancji systemowej to wystarczające zabezpieczenie inwestycji. A-LAN Technologie pod marką Q-LANTEC wprowadził na rynek szereg rozwiązań do budowy okablowania miedzianego i światłowodowego dedykowanych dla mieszkalnictwa, niewielkich instalacji budynkowych oraz systemów FTTH.