Puszka instalacyjna n/t ABS 100x100x50 biała IP65 PI.100X100X50
TIM SA
PUSZKA INSTALACYJNA, NATYNKOWA, ABS O WYMIARACH: 100 x 100 x 50 mm.
Indeks : PI.100X100X50
Jest przeznaczona do montażu natynkowego, łączy przewody bądź kable elektryczne.
Dane techniczne:
CERTYFIKAT CE
Cechy charakterystyczne puszki instalacyjnej ABS:
duża udarność, twardość oraz odporność na zarysowania . dobre właściwości izolacyjne . posiada dobrą odporność na smary, oleje, alkalia, benzynę i inne agresywne media, po zamontowaniu uszczelki, puszka będzie miała stopień szczelności: IP65, bez uszczelki: IP44, wysoka jakość oraz żywotność produktu, skręcana 4 śrubami metalowymi , posiada 4 dławiki gumowe, stożkowe, rozstaw śrub do zamocowania natynkowego: 63 x 63 mm.
Wymiary puszki:
A : 100 mm, B : 100 mm, C : 50 mm.