Stycznik mocy DILM9-01(24V50/60HZ)-PI DILM 3P 380 V 400 V 4 kW 1R 24 V AC Push-In 199236
TIM SA
Stycznik mocy DILM9-01(24V50/60HZ)-PI DILM 3P 380 V 400 V 4 kW 1R 24 V AC Push-In 199236 RSS 186.44 186.44 151.58 + VAT
MPN:
199236
Kod:
Producent:
EATON
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+15% (24.02.2026)
Poprzednia cena:
Główne cechy produktu
Styczniki sterowane napięciem stałym DC, posiadają wbudowany układ ochronny w urządzeniu.
Styczniki sterowane poprzez napięcie DC, standardowo od 17A, mają wbudowaną cewkę elektroniczną charakteryzującą się niskim poborem mocy.
Mogą być rozbudowywane o przednie styki pomocnicze oraz boczne styczniki pomocnicze.
Zaprojektowane dla szerokiego zakresu prądów Od 7A do 2600A. Dzięki elektronicznie sterowanym napędom, kompaktowym rozmiarom i długiej żywotności, styczniki DILM stanowią niezawodny element każdej maszyny i systemu.
Zobacz video na temat styczników DILM
50% szybszy montaż niż przy użyciu innych zacisków.
Oszczędności kosztów przy instalacji i uruchomieniu.
Odporność na wibracje i wstrząsy.
Mniejszą potrzebę konserwacji.
Zabezpieczenie przed luzowaniem i wzrostem rezystancji.
Te same wymiary (szerokość i wysokość) co w stycznikach ze śrubowymi zaciskami.
Pełną certyfikację CE/CCC/UL/CSA, umożliwiająca używanie ich jako rozrusznika UL Typu E.
Styczniki mocy z serii DILM ‑ gdzie znajdą zastosowanie?
Sterowanie silnikami Seria DILM służy do sterowania silnikami, czyli obciążeniami indukcyjnymi.
Co wyróżnia stycznik mocy DILM9?
Kategoria użytkowa AC‑1 i AC‑3 Odpowiedni dla napięcia do 1 000 V Niska moc trzymania i przyciągania cewki Kompaktowy rozmiar Styki pomocnicze: dwa NO, dwa NC
Specyfikacja techniczna:
Liczba styków głównych zwiernych: 3 Liczba styków pomocniczych rozwiernych: 0 Rodzaj napięcia sterowniczego: AC Rodzaj przyłącza obwodu głównego: Zacisk sprężynowy Seria produktu: DILM Wersja modułowa: Nie Znamionowy prąd pracy Ie dla AC‑1, 400 V [A]: 22 Znamionowa moc pracy przy AC‑3, 400 V [kW]: 4 Znamionowy prąd pracy Ie przy AC‑3, 400 V [A]: 9
Szybki i bezpieczny sposób montażu styczników DILM
Styczniki z wysokimi parametrami technicznymi
Konfigurator rozruszników silnikowych on‑line
Poznaj zalety styczników DILM
Do wygodnego zawieszenia węża i innych akcesoriów
Praktyczny uchwyt na pistolet, dzięki któremu nie trzeba trzymać go w ręku podczas transportu
Napięcie pracy Tory główne prądowe Znamionowa moc pracy AC‑3 / 400 V [kW] Liczba wbudowanych styków pomocniczych Cewka sterująca Wbudowany układ tłumiący
Styczniki mocy DILM7
Do 690VAC 3NO 3 1NO lub 1NC Konwencjonalna AC i DC Warystor w cewkach sterowanych DC
Styczniki mocy DILM9
Do 690VAC 3NO 4 1NO lub 1NC Konwencjonalna AC i DC Warystor w cewkach sterowanych DC
Styczniki mocy DILM12
Do 690VAC 3NO 5,5 1NO lub 1NC Konwencjonalna AC i DC Warystor w cewkach sterowanych DC
Styczniki mocy DILM15
Do 690VAC 3NO 7,5 1NO lub 1NC Konwencjonalna AC i DC Warystor w cewkach sterowanych DC
Styczniki mocy DILM17
Do 690VAC 3NO 7,5 1NO lub 1NC Konwencjonalna AC, Elektroniczna DC o niskim zużyciu energii i szerszym zakresie napięcia pracy Warystor w cewkach sterowanych DC
Styczniki mocy DILM25
Do 690VAC 3NO 11 1NO lub 1NC Konwencjonalna AC, Elektroniczna DC o niskim zużyciu energii i szerszym zakresie napięcia pracy Warystor w cewkach sterowanych DC
Styczniki mocy DILM32
Do 690VAC 3NO 15 1NO lub 1NC Konwencjonalna AC, Elektroniczna DC o niskim zużyciu energii i szerszym zakresie napięcia pracy Warystor w cewkach sterowanych DC
Styczniki mocy DILM38
Do 690VAC 3NO 18,5 1NO lub 1NC Konwencjonalna AC, Elektroniczna DC o niskim zużyciu energii i szerszym zakresie napięcia pracy Warystor w cewkach sterowanych DC
Najczęściej zadawane pytania
Czy styczniki z serii DILM mają układy ochronne (tłumiące)? + -
Układ ochronny w stycznikach sterowanych napięciem stałym DC jest w standardzie w każdym styczniku DILM. Do najmniejszych styczników DILM7‑15 można zastosować dodatkowy układ diodowy zapobiegający pracy przy odwrotnej polaryzacji DC (DILM12‑XPSD). Układ ochronny w stycznikach sterowanych napięciem stałym AC jest w standardzie w każdym styczniku od 115A wzwyż. Jeśli wymagany jest taki układ dla mniejszych styczników sterowanych AC, występuje on jako dodatkowe akcesorium w różnych wersjach (RC, warystor, warystor z sygnalizacją).