Przekaźnik miniaturowy 1P 16A cewka 24VDC HR301CD024
TIM SA
Przekaźnik miniaturowy 1P 16A cewka 24VDC HR301CD024 RSS 14.49 14.49 11.78 + VAT
MPN:
HR301CD024
Kod:
Producent:
LOVATO Błonie
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+6% (21.03.2026)
Poprzednia cena:
13.73
Przekaźnik miniaturowy, 1 zestyk przełączny, 16A, cewka 24VDC