Przekaźnik Interfejsowy Push-in 2P 8A 24V DC AgNi PI84-024DC-M41G-PS-2012-01 864990 transparentny przekaźnik wykonawczy
TIM SA
Przekaźnik Interfejsowy Push-in 2P 8A 24V DC AgNi PI84-024DC-M41G-PS-2012-01 864990 transparentny przekaźnik wykonawczy RSS 57.85 57.85 47.03 + VAT
MPN:
864990
Kod:
Producent:
RELPOL Żary
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.52% (11.05.2026)