Zasilacz MeanWell 199,2W 24VDC 8,3A XLG-200-24A IP67 filtr PFC
TIM SA
Zasilacz MeanWell 199,2W 24VDC 8,3A XLG-200-24A IP67 filtr PFC RSS 180.07 180.07 146.40 + VAT
MPN:
XLG-200-24A
Kod:
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-3.03% (21.05.2024)