Stycznik BF50 575 V ac Lovato styki: 3-biegunowy 30 kW 50 A BF5000A57560
RS Components
Stycznik BF50 575 V ac Lovato styki: 3-biegunowy 30 kW 50 A BF5000A57560 RSS 1015.99 1015.99 826.01 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
BF5000A57560
Kod:
Producent:
Lovato
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-11% (13.08.2025)