Stycznik BF38 460 V Lovato styki: 4-biegunowy 62 kW 56 A BF38T4A46060
RS Components
Stycznik BF38 460 V Lovato styki: 4-biegunowy 62 kW 56 A BF38T4A46060 RSS 1097.22 1097.22 892.05 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
BF38T4A46060
Kod:
Producent:
Lovato
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.44% (13.08.2025)