Wyłącznik nadprądowy 1P C 20A 4,5kA AC SCHELINGER A02-G7-1P-C20
TIM SA
Wyłącznik nadprądowy 1P C 20A 4,5kA AC SCHELINGER A02-G7-1P-C20 RSS 8.50 8.50 6.91 + VAT
MPN:
A02-G7-1P-C20
Kod:
Producent:
BEMKO
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.53% (16.04.2026)
Poprzednia cena:
8.29
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Dane montażowe Długość 81mm Szerokość 17,5mm Wysokość 69mm
Dane elektryczne Napięcie znamionowe Un: 230/400V~
Certyfikaty i oznaczenia Stopień szczelności IP20
Inne Charakterystyka C Eksploatacyjna zdolność łączeniowa Ics: 6000A Klasa ograniczenia energii 1 Liczba modułów 1 Napięcie udarowe Uimp: 4kV Napięcie znamionowe izolacji Ui: 500V Zwarciowa zdolność łączeniowa Inc: 4500A Prąd znamionowy In: 20A Marka Schelinger