Stycznik BF12 230 V ac Lovato styki: 3-biegunowy 32 kW 12 A 1 NO BF1210A23060
RS Components
Stycznik BF12 230 V ac Lovato styki: 3-biegunowy 32 kW 12 A 1 NO BF1210A23060 RSS 253.69 253.69 206.25 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
BF1210A23060
Kod:
Producent:
Lovato
Zmiana ceny:
-28% (13.08.2025)