Stycznik BF18 220 V ac Lovato styki: 3-biegunowy 36 kW 18 A 1 NO BF1810A22060
RS Components
RSS
320.11
260.25 + VAT
Przejdź do sklepu »
- Zgodny z RoHS
- MPN:
- BF1810A22060
- Kod:
- Producent:
- Lovato
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -31% (13.08.2025)