Stycznik BF18 110 V dc Lovato styki: 3-biegunowy 36 kW 18 A 1 NC Śruba BF1801D110
RS Components
RSS
659.83
536.45 + VAT
Przejdź do sklepu »
- Zgodny z RoHS
- MPN:
- BF1801D110
- Kod:
- Producent:
- Lovato
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -16% (13.08.2025)