Stycznik BF18 220 V Lovato styki: 4-biegunowy 36 kW 32 A Śruba BF18T4A22060
RS Components
Stycznik BF18 220 V Lovato styki: 4-biegunowy 36 kW 32 A Śruba BF18T4A22060 RSS 372.10 372.10 302.52 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
BF18T4A22060
Kod:
Producent:
Lovato
Zmiana ceny:
-29% (13.08.2025)