Łącznik świecznikowy, brzoza, efekt drewna, Sedna Design i Elements SDD180105
TIM SA
RSS
121.16
98.50 + VAT
- MPN:
- SDD180105
- Kod:
- Producent:
- SCHNEIDER
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +39% (25.02.2025)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla sdd180105
Łącznik świecznikowy, brzoza, efekt drewna, to osprzęt serii Sedna Design & Elements marki Schneider Electric. Łącznik świecznikowy ma satynowe wykończenie powierzchni w kolorze brzoza i posiada następujące wymiary: szerokość 73 mm, wysokość 73 mm, głębokość 37 mm, głębokość wystawania 24 mm. Długość izolacji zdejmowanej z kabla to 13 mm. Łącznik charakteryzuje się stopniem ochrony IP20 i zakresem mocy wynoszącym 2300 W. Do produkcji łącznika wykorzystano tworzywo termoplastyczne o zwiększonej odporności na promieniowanie UV, które doskonale imituje naturalne materiały. Produkt jest montowany podtynkowo i posiada zaciski śrubowe. Urządzenie może byc wykorzystywane jako tradycyjny włącznik 2 niezależnych źródeł światła lub służyć do załączania innych urządzeń o maksymalnym poborze prądu do 10 AX. Łącznik świecznikowy posiada 3 zaciski: 2 zaciski, do których podłaczane są odbiorniki, oraz jeden zacisk, do którego podłączone jest zasilanie (L).Uwaga: produkty Sedna Design & Elements nie są kompatybilne z serią Sedna!
Opis serii
Gama produktów Sedna
Łączniki
Gniazda instalacyjne
Ściemniacze
Przyciski żaluzjowe
Gniazda USB
Gniazda teleinformatyczne
Termostaty
Ramki
Kluczowe cechy produktu
Mały rozmiar mechanizmu Dzięki kompaktowej konstrukcji mechanizmu oraz jego małej głębokości (24 mm), łączniki i przyciski Sedna łatwo montuje się w puszkach instalacyjnych.
Mocowanie Solidne pazury z funkcją samo-powrotu zapewniają idealne dopasowanie podczas instalacji.
System pozycjonowania Dopasowujący ustawienie urządzeń w przypadku montażu w ramce wielokrotnej.
Gama styli
Vintage
Industrial
Black & White
Nordic Pastels
Botanical Garden
Urban Chic
Pure Nature
Zalety serii
Wiser – Smart Home
Najczęściej zadawane pytania dotyczące produktów serii Sedna
6. Czy są łączniki z zaciskami na tzw. szybkozłączkę? Tak, ofercie Sedna Design i Elements wszystkie łączniki (z wyjątkiem potrójnego, hotelowego 8A, czasowego, termostatów, czujników ruchu i łączników wchodzących w skład systemu Wiser) mają zaciski bezgwintowe, nazywane również bezśrubowymi lub potocznie tzw. szybkozłączką.
7. Jaki jest prąd ładowania w ładowarkach USB? W ofercie Sedna Design i Elements występują gniazda ładowania USB: - typ A+A SDDxxx401: 1 x 2.1 A lub 2 x 1.05 A - typ A+C SDDxxx402: 1 x 2.4 A lub 2 x 1.2 A
8. Jaki jest wymiar płytki centralnej i klawiszów w Sedna Design i Sedna Elements? 54,5x54,5mm